Alzheimerova nemoc nemusí znamenat nedůstojný konec

Alzheimerova choroba je velmi závažné onemocnění. Nemocného člověka postupně připravuje o vzpomínky i možnost soběstačnosti a důstojného života. Náročná je ovšem i pro zbytek rodiny nemocného. Postarat se o člověka s Alzheimerovou nemocí není snadné.
Časem přijde doba, kdy se o nemocného člena rodiny nebudeme schopni postarat, v úvahu začne přicházet řešení umístit příbuzného do domova. To je však vždy poslední řešení, bojíme se toho. Máme strach, že se tam o člena rodiny nepostarají dobře.

seniorka

Domov pro osoby s různými typy demence

U nás se toho bát nemusíte. Domov se zvláštním režimem je perfektní řešení pro osoby trpící Alzheimerovou chorobou. Všechny služby jsou nastaveny na míru této nemoci a o klienty se postaráme s láskou a maximální možnou péčí, profesionálně, spolehlivě a v přátelském prostředí .
Domov Alzheimer je nestátní neziskové zařízení a registrovaný poskytovatel sociálních služeb. Služby však poskytuje nejen osobám s Alzheimerem, ale i s dalšími typy demence. Součástí péče jsou služby sociální, lékařské i pečovatelské. Některé služby jsou pak určeny i příbuzným klientů.

smutek

Stoprocentní péče po celý den i noc

V současnosti si můžete vybrat mezi domovem Zátiší, domovem v Pyšelech a Libni. Všechny domy jsou vybaveny prostornými pokoji se sociálním zařízením, společenskou místností, jídelnou a dalšími možnostmi pro zpestření života našich klientů. Ty jsou pro nás na prvním místě.
Život osob s Alzheimerovou nemocí už nemusí být utrpením, u nás budou v bezpečí a se zajištěnou lékařskou péčí po celý den i noc. Nemusíte mít výčitky, že nám své příbuzné svěříte. Naopak, děláte pro ně to nejlepší, co můžete. Doma nikdy nebude ve vašich silách jim dopřát stoprocentní, kvalifikovanou péči po celých čtyřiadvacet hodin za den.