Kancelář není žádná zašívárna

Kancelářských prací je celá řada. Mnoho lidí se domnívá, že kancelářské práce jsou takovou zašívárnou a lidem pracujícím v kanceláři se říká kancelářské myši, v horším případě kancelářské krysy. Ovšem ve skutečnosti tito lidé mají velkou zodpovědnost. Účetní, úředníci, manažeři, grafici, vedoucí úseků, advokáti, ti všichni zodpovídají za mnoho věcí.

Položili jste si někdy otázku, co Vás upoutá, když vejdete do kanceláře?

starý kancelářský stůl

Duše kanceláře

Kancelářský stůj je rozhodně duší kanceláře, tak jako kuchyňská linka je duší kuchyně a potažmo celé domácnosti.

Mít kvalitní stůl je důležité. Stejně tak je důležité mít dostatečné množství prostoru. Na práci i odkládání dokumentů, které aktuálně nepoužíváte. Samozřejmě by stol měly také nějak vypadat. Přece jen by kancelář měla vypadat také reprezentativně. Volba dezénů dřeva by měla být rozhodně shodná s ostatním vybavením, jako jsou skříně, police.

Konferenční stoly

Samostatnou kapitolou jsou pak konferenční stoly. Zasedací místnost má zřejmě každá firma. Pořádají se v ní porady, prezentace, konference, případně školení. Často v ní přijímáme důležité zákazníky a dlouze s nimi konzultujeme projekty. Vybavení konferenční místnosti je velmi důležité. Zasedací místnost by měla být rozhodně dostatečně prostorná. Volba nábytku je velmi důležitá. Konferenční stůl by měl být velký, aby si jednotliví členové zasedání mohli rozložit všechny podklady. Samozřejmě je důležitá i volba židlí. Pohodlí a prostor jsou velmi důležité.

pracovní místo

Volte dobře

Ať už zařizujete recepci, kanceláře, zasedací či konferenční místnost, měli byste dobře volit. Možná stojí za to pozvat si na pomoc nějakého znalce, který kancelářskému interiéru rozumí. Investovat do architekta se určitě vyplatí, protože kvalitní vybavení se projeví také na kvalitě odvedené práce.